Rozhodčí / Judges

RALF BRINKMANN
třídy psů / classes of dogs

Dlouholetý úspěšný chovatel a rozhodčí boxerů. Od roku 1983 je majitelem chovatelské stanice „vom Okeler Forst“, ve které odchoval 61 vrhů. Je rovněž aktivním výcvikářem, se 14ti boxery složil řadu zkoušek včetně nejvyšších VPG 3 (SchH 3) a IPO3. Jeho prvním veleúspěšným boxerem byl Multich. a vítěz ATIBOXu Patrick v. Stedinger Hof. Z odchovů dosáhli na nejvyšší mezinárodní ocenění např. Ch. Impala, Ch. Quo Vadis, Ch, Yelto, Ch. Julian, Ch. Uno, Ch. Djulie v. Okeler Forst a mnoho dalších. Od  roku 1987 je rozhodčí pro plemeno, posuzoval výstavy po celém světě včetně mnoha výročních výstav, světové výstavy FCI a dvou světových výstav ATIBOX v roce 2002 a 2014. Od roku 2003 je rovněž rozhodčím pro výběrové bonitace (Körung) německého boxerklubu.

 

PASCAL TRIFILIEFF
třídy fen / classes of bitches

Od roku 1986 vlastní chovatelskou stanici „de Bellemanie“. Jeho vášeň pro boxery začala, když mu bylo pět let, ale svého prvního psa (Cylis  Pavillion du Roy)  měl až ve dvaceti letech. Nedlouho potom si  koupil Enissu de Karabane, která byla jeho první chovnou fenou. Od té doby odchoval více než 500 štěňat, z nichž mezi nejvýznamější patří Ch. Cyrius de Bellemanie ( Juniorský vítěz  Atibox), Ch. Gucci de Bellemanie (Multišampion) , Ch. Birdie de Bellemanie ( Multišampion ) , Ch. G’M de Bellemanie (Evropský vítěz FCI, Vítěz roku)…
Rozhodčím pro boxery je od roku 2012 a rozhodčím pro chovatelské akce od roku 2014. Posuzoval výstavy v řadě evropských zemích včetně výročních výstav Francie a Španělska. Je členem výboru AFB (BK Francie).